Logo Pracuj.pl

Hydraulik - Instalator

GRUPA FORREX sp. z o.o.O firmie

  • Oslo, Norwegia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

W miejscu pracy są zapewnione wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa,

Praca od zaraz, wysokie zarobki.

Opis stanowiska:

- Montaż instalacji sanitarnych

- Podłączenia instalacji ciepłej/zimnej wody, centralnego ogrzewania, kanalizacji, systemów przeciwpożarowych

- Praca z rysunkiem technicznym

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w zawodzie
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • Ukończona szkoła/kurs/szkolenie będzie atutem
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kat. B będzie atutem, natomiast nie jest wymagane
  • Dla osób przebywających na terenie Norwegii możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Norweski numer podatkowy

To oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na warunkach norweskich - umowa o pracę z norweskim pracodawcą
  • Prace w stabilnej norweskiej firmie, z możliwością pracy na długich projektach
  • Bardzo wysokie zarobki, od 237 NOK
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne
  • Darmowe mieszkanie - pokoje jednoosobowe
  • Samochód firmowy do dyspozycji
  • Możliwość pracy w systemie 19/9

Hydraulik - Instalator, Oslo, Norwegia