Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik - Instalator

GRUPA FORREX sp. z o.o.

  • Oslo, Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

W miejscu pracy są zapewnione wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa,

Praca od zaraz, wysokie zarobki.

Opis stanowiska:

- Montaż instalacji sanitarnych

- Podłączenia instalacji ciepłej/zimnej wody, centralnego ogrzewania, kanalizacji, systemów przeciwpożarowych

- Praca z rysunkiem technicznym

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w zawodzie

  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym

  • Ukończona szkoła/kurs/szkolenie będzie atutem

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Prawo jazdy kat. B będzie atutem, natomiast nie jest wymagane

  • Dla osób przebywających na terenie Norwegii możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Norweski numer podatkowy

To oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na warunkach norweskich - umowa o pracę z norweskim pracodawcą

  • Prace w stabilnej norweskiej firmie, z możliwością pracy na długich projektach

  • Bardzo wysokie zarobki, od 237 NOK

  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne

  • Darmowe mieszkanie - pokoje jednoosobowe

  • Samochód firmowy do dyspozycji

  • Możliwość pracy w systemie 19/9