Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik - Instalator pomp ciepła

VIRTUS SUN POLSKA sp. z o.o.

7 00012 000 brutto / mies.
  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż pomp ciepła wg ustalonych norm jakościowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,

  • Doświadczenie w hydraulice, montażu pomp ciepła lub klimatyzacji.

To oferujemy

  • Rozwój – szkolenia dokształcające w zakresie instalowania urządzeń związanych z OZE,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole,

  • Stabilność pracy i bardzo dobrą atmosferę,

  • Pracę z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i narzędzi,

  • Płaską strukturę organizacyjną.

Virtus Sun Polska to firma z branży OZE obecna na rynku od ponad 11 lat. Zajmujemy się montażem fotowoltaiki, pomp ciepła oraz rekuperacji. Wierzymy, że tworzymy lepszą przyszłość dla wszystkich.

Przewiń do profilu firmy