Logo Pracuj.pl

Hydraulik - Instalator pomp ciepła

VIRTUS SUN POLSKA sp. z o.o.O firmie

7 000–12 000
brutto / mies.
  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + prowizja + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż pomp ciepła wg ustalonych norm jakościowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,
  • Doświadczenie w hydraulice, montażu pomp ciepła lub klimatyzacji.

To oferujemy

  • Rozwój – szkolenia dokształcające w zakresie instalowania urządzeń związanych z OZE,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole,
  • Stabilność pracy i bardzo dobrą atmosferę,
  • Pracę z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i narzędzi,
  • Płaską strukturę organizacyjną.

VIRTUS SUN POLSKA sp. z o.o.

Virtus Sun Polska to firma z branży OZE obecna na rynku od ponad 11 lat. Zajmujemy się montażem fotowoltaiki, pomp ciepła oraz rekuperacji. Wierzymy, że tworzymy lepszą przyszłość dla wszystkich.

Hydraulik - Instalator pomp ciepła, Toruń