Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Hydraulik

  • Świdnik, Lublin, lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.05.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     top

    Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. (nr cert.13953) – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – ogólnopolskiej firmy: Impel Tech Solutions Sp. z o. o. świadczącej usługi technicznego utrzymania nieruchomości, instalacyjno-elektryczne, oraz budowlane – poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Hydraulika
    Miejsce pracy: Świdnik

    Zakres obowiązków:

    • utrzymanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych w stanie pełnej sprawności technicznej
    • wykonywanie planowanych inspekcji i przeglądów instalacji
    • konserwacja, kontrola pracy urządzeń i instalacji powierzonych do obsługi
    • raportowanie (protokoły) wykonywanie usług zgodnie z ustalonymi procedurami
    • usuwanie awarii, usterek

    Wymagania:

    • znajomość instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych
    • doświadczenie zawodowe
    • sumienność, dobra organizacja czasu pracy
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • praca w zespole 4-osobowym
    • umowa o pracę
    • wynagrodzenie od 3000zł do 4500zł brutto
    • uczestniczenie w szkoleniach
    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pracę na terenie Świdnika
    Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie aplikacji cv za pośrednictwem strony pracuj.pl wraz z klauzulą
    Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie aplikacji cv za pośrednictwem strony pracuj.pl wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. H. Sienkiewicza 85/87 na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 2 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.” . Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu w wybranymi osobami.