Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik (m/k/n)

Dremo Personaldienstleistung GmbH

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • montaż, przegląd i serwis instalacji sanitarnej,

  • montaż ogrzewania centralnego oraz instalacji wodnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenie zawodowe,

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie Niemiec,

  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,

  • samochód i prawo jazdy - mile widziane.

To oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • atrakcyjne zarobki, łącznie 2350 - 2600 Euro netto,

  • stawkę godzinową 13,13 Euro - zachód / 12,62 - wschód brutto,

  • dietę 44 Euro netto za każdy przepracowany dzień,

  • comiesięczną premię 44 Euro netto - karta Sodexo Benefits Pass,

  • premię 300 Euro po przepracowaniu 6 miesięcy,

  • bezpłatne ubranie robocze - 100 Euro rocznie,

  • dodatki urlopowe i świąteczne,

  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,

  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków,

  • ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,

  • do 30 dni płatnego urlopu,

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania - pokój jednoosobowy (koszt do 20 Euro za noc),

  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek,

  • telefoniczną pomoc polskiego koordynatora.

Szukasz pracy w Niemczech jako mechanik / serwisant instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych?

Zacznij pracę w niemieckiej firmie bez polskich pośredników!

Otrzymasz 300 Euro na start + 44 Euro premii miesięcznie!

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego - warunek konieczny - komunikacja w miejscu pracy odbywa się tylko po niemiecku