Ta oferta pracy jest nieaktualna od 516 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Hydraulik - Monter c.o. i wod.- kan.

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    R+S solutions Holding AG

    Grupa R+S solutions Holding AG jest największą firmą elektryczną na terenie Niemiec, która specjalizuje się w elektryce budowlanej, przemysłowej i okrętowej. Posiadamy 33 oddziały na terenie Niemiec.
    Działamy również w obszarach przemysłowych, budowlanych oraz spawalnictwie, gdzie łącznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.
    Naszym pracownikom oferujemy bezpłatne kursy fachowe w naszym centrum dokształcajacym przy
    pełnym wynagrodzeniu.
    Pracujemy bez pośredników, zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie.

    W chwili obecnej dla wsparcia naszego teamu poszukujemy fachowców na stanowisku:

    Hydraulik -  Monter c.o. i wod.- kan. - Duety - Niemcy

    Region: Niemcy

    Zadania:

    • praca według rysunków oraz planów budowlanych i rozkładowych,
    • montaż systemów podściankowych,
    • montaż urządzeń sanitarnych (umywalki, WC, prysznice) oraz grzewczych (ogrzewanie podłogowe, montowanie grzejników),
    • montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
    • lutowanie twarde i miękkie, ściskanie plastiku.

    Wymagania:

    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego wymóg konieczny (u jednej osoby z duetu),
    • wykształcenie kierunkowe jako hydraulik lub pokrewne,
    • świadectwo ukończenia szkoły,
    • prawo jazdy kat. B,
    • gotowość do pracy na montażach,
    • umiejętność pracy w zespole oraz chęć nauki i dokształcania.

    Oferujemy:

    • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę,
    • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny,
    • punktualne wynagrodzenie miesięczne + dodatki ponadwynagrodzeniowe,
    • dietę za przepracowany dzień,
    • opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas,
    • dodatki pieniężne na zjazdy do Polski,
    • zaliczki tygodniowe wypłacane w gotówce lub przelewem na konto,
    • dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w centrum dokształcającym,
    • opiekę koordynatora polskojęzycznego,
    • bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową,
    • płatny urlop 24 dni w roku,
    • dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie),
    • premie jubileuszowe,
    • dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz Kindergeld.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Kontakt telefoniczny: +49 661 50080804  lub +48 518102029