Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Hydraulik - Monter Instalacji Sanitarnych

  • Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 10.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AP VECTOR (KRAZ 11459)

    Prawdopodobnie najlepsza firma współpracująca z wysokiej klasy polskimi fachowcami na terenie Europy. Dbamy o każdego pracownika!

    Obecnie do pracy na terenie Francji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Obowiązki:

    • montaż instalacji sanitarnych od podstaw
    • biały montaż (kabiny prysznicowe, wanny, umywalki, WC, armatura)

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • mile widziane prawo jazdy kat. B

    Gwarantujemy:

    • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zawsze do 10 dnia każdego miesiąca, płatny urlop)
    • opłacone mieszkanie w dobrym standardzie
    • opłacony dojazd do Francji oraz powrót do kraju (również transport na miejscu)
    • odzież roboczą oraz narzędzia
    • stałe wsparcie (pomoc na miejscu, sprawy formalne i tłumaczenia)
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

    MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY DŁUGOTERMINOWEJ!

    Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych).

    Prosimy o zapoznanie się z klauzulą RODO: http://www.apvector.pl/rodo.htm