Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Hydraulik - Monter Instalacji Sanitarnych

  • Fulda, Frankfurt nad Menem, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-09-29

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Pośrednictwo pracy Elżbieta Soberka

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz  ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie. Obecnie nasz partner posiada 18 swoich oddziałów na terenie całych Niemiec.

Miejsce pracy: Fulda, Frankfurt nad Menem
Region: Niemcy
Opis stanowiska:
  • montaż oraz instalacja urządzeń gazowych, wodnych, grzewczych oraz sanitarnych
  • instalacje domowe umożliwiające zaopatrzenie w wodę pitną
  • instalacja oraz konserwacja systemów ściekowych, grzewczych
  • renowacja oraz wymiana instalacji w starych oraz montaż instalacji w nowych budynkach
  • doświadczenie w pracy z rurami miedzianymi oraz plastikowymi (lutowanie, prasowanie, wyginanie), biały montaż
Wymagania:
  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
  • doświadczenie na stanowisku Hydraulika
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód (mile widziane)
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • długoterminową współpracę
  • bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca (komfortowe mieszkania 1 – max 2 osobowe)
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach
  • stawkę godzinową
  • dietę godzinową
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • punktualne wypłaty
  • 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
  • 150 - 300 € dodatku urlopowego
  • 150 - 300 € dodatku świątecznego
  • 200 € jednorazowej premii po przepracowaniu pełnych 2 miesięcy
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  • pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)
  • 200 premii za zwerbowanie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się