Hydraulik - monter instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych

ENERGOMAR-NORD sp. z o.o.O firmie

ENERGOMAR-NORD sp. z o.o.

Księcia Bolesława 1/3

Warszawa

Energomar-Nord Sp. z o.o. jest firmą projektowo-wykonawczą m. in. instalacji sanitarnych, grzewczych i wentylacyjnych w obiektach przemysłowych oraz w budownictwie mieszkaniowym i biurowym.

Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego i całej Polski.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji i urządzeń sanitarnych oraz grzewczych
  • montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji  budynkach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych

Wymagania:

  • minimalne wykształcenie zasadnicze
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne oraz długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie płatne miesięcznie
  • niezbędne narzędzia pracy, odzież ochronną i środki ochrony osobistej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonych przez Energomar-Nord Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Księcia Bolesława 1/3 - zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO z dnia 27.04.2016r. 9Dz. U. nr 679 z 2016r.).”
Przejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy