Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych i grzewczych

IPF GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Francja, okolice Lille, Francja

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu
poszukuje pracownika na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • praca w firmie zajmującej się montażem instalacji grzewczych i sanitarnych w nowych budynkach mieszkalnych,
  • montaż mat grzewczych, grzejników, instalacja sanitarna,
  • montaż kotłów, zbiorników ciepłej wody,
  • instalacja kanałów wentylacyjnych,
  • lutowanie i spawanie acetylenowo-tlenowe.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność lutowania i spawania acetylenem,
  • mile widziana znajomość j. francuskiego,
  • dobry stan zdrowia,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne),
  • po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €),
  • wsparcie polskiego koordynatora,
  • 100 € premii za polecenie pracownika.

Kontakt do rekrutera: 571 445 378

Szacunkowe wynagrodzenie miesięczne netto: 2000 – 2300

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Ogłoszenie archiwalne