Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik - Monter Instalacji Sanitarnych i Grzewczych

power jobs GmbH

12 00016 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • SZUKASZ PRACY JAKO HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI SANITARNYCH I GRZEWCZYCH? ZGLOS SIE DO NAS!

  • Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia, w profesjonalnej firmie z ugruntowana pozycja na rynku zachęcamy do kontaktu!

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stale wsparcie polskojęzycznych koordynatorów oraz wiele ciekawych miejsc pracy!

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku monter instalacji sanitarnych i grzewczych przy:

  • Zakładaniu, montażu, uruchamianiu instancji sanitarnych i grzewczych

  • Budowie oraz modernizacji w obszarze ogrzewania I instalacji sanitarnych

  • Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań

  • Znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy kat.B oraz własny samochód będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • atrakcyjną stawkę godzinową uzależnioną od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego

  • dzienną dietę na pokrycie kosztów zakwaterowania

  • cotygodniowe zaliczki na opłatę kosztów zakwaterowania

  • urlop wypoczynkowy uzależniony od stażu pracy od 24 do 30 dni

  • gratyfikację bozonarodzeniową i urlopową

  • opiekę polskojezycznego koordynatora

  • organizację zakwaterowania

POWER JOBS działa od 20 lat na niemieckim rynku. Zatrudniamy fachowców z krajów Unii Europejskiej i posiadamy liczne oddziały na terenie Niemiec.

Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę na czas nieokreślony, mają dostęp do świadczeń socjalnych i wysyłani są do pracy wyłącznie do sprawdzonych firm.

Przewiń do profilu firmy