Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych

INSTALEO

  • Reykjavik, Islandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji wod-kan i C.O.

  • montaż grzejników

  • "biały montaż"

  • wykonywanie i montaż węzłów ciepłowniczych

  • wykonywanie przyłączy budynków

  • budowa zewn. instalacji kanalizacyjnych

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • własna działalność gospodarcza

To oferujemy

  • bilety lotnicze

  • Lunch: ciepły posiłek w dniu roboczym

  • 17 eur/h

  • 58 h/tydz

  • zakwaterowanie

O nas

Zajmujemy się kompleksową budową instalacji sanitarnych na nowo budowanych obiektach.