Oferta pracy

Hydraulik- monter instalacji sanitarnych

FAKTORIA sp. z o.o.

  • Dulęby 5, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Dulęby 5

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania w budynkach biurowych i mieszkaniowych

  • Naprawa oraz wymiana części i urządzeń instalacji sanitarnych

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość rozwiązań technicznych

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami, elektronarzędziami

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca na terenie aglomeracji śląskiej w godz. 8-16, bez delegacji

  • Niezbędne narzędzia pracy

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót budowlanych w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Specjalizujemy się głównie w komercjalizacji i rewitalizacji obiektów poprzemysłowych, starych kamienic. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami materiałów budowlanych, stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Trzon naszej firmy tworzą specjaliści architekci specjalizujący się w budownictwie komercyjnym, jak i mieszkaniowym, specjaliści budowlani.

Przewiń do profilu firmy