Oferta pracy

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych

SEONEL sp. z o.o.O firmie

3 500‐5 500 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny

SEONEL ENERGY

Będąca części Grupy SEONEL Sp. z o.o. . poszukujemy do naszego zespołu  instalatorów  - hydraulików do prowadzonych prac montażowych i budowalnych. Postaw na współpracę i dołącz do naszego zespołu, który na co dzień wspomaga dobrą energią.

Zakres obowiązków:

  • Wymiana lub montaż wodomierzy, liczników ciepła
  • Elektroniczna rejestracja prac montażowych
  • Wykonawstwo budynków użyteczności publicznej i prywatnej
  • Montaże i wymiana układów grzewczych, pomp ciepła i instalacji solarnych
  • Instalacje wody lodowej i ciepła technologicznego

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu instalacji sanitarnych: instalacje wewnątrz budynków: c.o. i woda w systemie rur PEX zaciskanych, piony kanalizacji sanitarnej i deszczowej
  • Doświadczenie w pracy w charakterze brygadzisty będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy
  • Mile widziane uprawnienia do urządzeń podnośników nożycowych UDT
  • Mile widziane uprawnienia i doświadczenie w spawalnictwie rurociągów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę (dopuszczamy również inne formy współpracy)
  • Możliwość dalszego rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w formie stawki podstawowej wraz z planem motywacyjnym
  • Pracę na terenie Krakowa  i w najbliższej okolic
  • Jeżeli chcesz zdobyć zawód i uczyć się od najlepszych monterów, dołącz do nas

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy