Logo Pracuj.pl

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych

Hornik Sp. z o.o.O firmie

8 000–12 000
brutto / mies.
  • Niemcy
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

Montaż nowych instalacji sanitarnych w meblach laboratoryjnych.

Kontrola oraz przeprowadzanie pomiarów gotowych instalacji sanitarnych w meblach laboratoryjnych.

Montaż mebli laboratoryjnych składających się z gotowych elementów.

Nasze wymagania

Umiejętność czytania dokumentacji ( rysunki mebli i schematy instalacji).

Doświadczenie na podobnym stanowisku w pracach instalacyjnych.

Wykształcenie kierunkowe - mile widziani absolwenci.

Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów ( 2-3 tyg.)

Dodatkowym atutem będą:

Aktualne uprawnienia energetyczne G2, G3.

Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.

Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

Długoterminowe zatrudnienie przez polską firmę.

Wynagrodzenie od 13€ brutto za godzinę.

Niezbędne narzędzia do pracy i wsparcie techniczne.

Dojazd z siedziby firmy ( Poznań) do miejsca pracy/zakwaterowania

Zakwaterowanie na czas pracy.

Pracę w trybie: 2-3 tygodnie pracy w Niemczech – 1 tydzień przerwy w Polsce .

O nas

Wiodący dystrybutor sprzętu laboratoryjnego i analitycznego z siedzibą w Poznaniu w związku z ciągłym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech.

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych, Niemcy