Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych - Serwisant pieców

WI Wielkopolskie Instalacje Sp. z o.o. O firmie

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Prężnie rozwijająca się firma branży sanitarnej WI Wielkopolskie Instalacje Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Hamburg. Schwerin, okolice

Opis stanowiska:

Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych - obiekty przemysłowe i mieszkalne.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • znajomość instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego - mile widziana
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane
  • znajomość języka niemieckiego - mile widziana
  • znajomość pracy pieców grzewczych, kotłów, wymienników, sterowników - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia doświadczeń zawodowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wysoki poziom wynagrodzenia,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne