Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych wentylacyjnych grzewczych

HMP Hamburger Montage Personal GmbH

  • Hamburg, Bremen, Hannover, Köln, Düsseldorf, München, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych,

  • Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji,

  • Budynki mieszkalne, hotele oraz branża przemysłowa.

Nasze wymagania

  • Kwalifikacje i doswiadczenie

  • Gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec

  • Minimalne wykształcenie: Zasadnicze zawodowe,

  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca na czas nieokreslony

  • Ubezpieczenie (Kranken-, Unfall-, Renten-, Arbeitslosenversicherung)

  • Zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę

  • Składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawce

  • Zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież ochronna na koszt pracodawcy.

  • Platny urlop

  • Pomoc polskiego Koordynatora

Hamburger Montage Personal GmbH każdego dnia wspiera specjalistyczne firmy w regionie i na terenie całych Niemiec w zakresie montażu instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, chłodniczych / klimatyzacyjnych, instalacji elektrycznych i rurociągów, w skrócie wszystko, co jest związane z technicznym wyposażeniem budynków.

Przewiń do profilu firmy