Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych-wentylacyjnych i grzewczych

DARS GmbHO firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych,
  • Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji,
  • Budynki mieszkalne, hotele oraz branża przemysłowa.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata,
  • Gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec,
  • Minimalne wykształcenie: Zasadnicze zawodowe,
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

To oferujemy

  • Stabilne oraz długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Comiesięczne wynagrodzenie na europejskim poziomie płatne terminowo na konto pracownika,
  • Gwarancje odprowadzania składek ubezpieczeniowych,
  • Zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • Dla każdej ekipy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy dojazd autem służbowym na koszt pracodawcy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież ochronna na koszt pracodawcy.

ARS GmbH jest firmą specjalizującą się w montażu instalacji sanitarnych i grzewczych.

Nasze usługi świadczymy we wszystkich landach Niemiec.

WAŻNE!!! Nasze projekty budowlane są cały czas w trakcie realizacji*

*praca z zachowaniem wymaganych środków ostrożności w związku z epidemią koronawirusa

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych-wentylacyjnych i grzewczych, Niemcy