Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych-wentylacyjnych i grzewczych

aktiv personal-service GmbH

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych,

  • Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji,

  • Budynki mieszkalne, hotele oraz branża przemysłowa.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie Hydraulika - Montera

  • Gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec

  • Minimalne wykształcenie: Zasadnicze zawodowe,

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Własny samochód

To oferujemy

  • Stabilne stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, od zaraz.

  • Comiesięczne wynagrodzenie na europejskim poziomie płatne terminowo na konto pracownika.

  • Dla nowych pracowników Firma oferuje tygodniowe zaliczki na okres 3 miesięcy

  • Gwarancje odprowadzania składek ubezpieczeniowych,

  • Stawka początkowa od 13 euro na godzinę plus do 60 euro diety za każdy dzień pracy

  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież ochronna na koszt pracodawcy.

  • Firma szuka zakwaterowania w obrębie budowy dla pracowników

Jan Majchrzak

Koordinator Montage

Aktiv Personal GmbH

Kasernen str 1 A

40213 Dusseldorf