Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych-wentylacyjnych i grzewczych

DARS Gebäudetechnik GmbH

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych,

  • Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji,

  • Budynki mieszkalne, hotele oraz branża przemysłowa.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata,

  • Gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec,

  • Minimalne wykształcenie: Zasadnicze zawodowe,

  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

To oferujemy

  • Stabilne oraz długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Comiesięczne wynagrodzenie na europejskim poziomie płatne terminowo na konto pracownika,

  • Gwarancje odprowadzania składek ubezpieczeniowych,

  • Zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

  • Dla każdej ekipy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy dojazd autem służbowym na koszt pracodawcy,

  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież ochronna na koszt pracodawcy.

DARS Gebäudetechnik GmbH jest firmą specjalizującą się w montażu instalacji sanitarnych i grzewczych.

Nasze usługi świadczymy we wszystkich landach Niemiec.

Przewiń do profilu firmy

WAŻNE!!! Nasze projekty budowlane są cały czas w trakcie realizacji