Columbus Energy S.A.

Hydraulik / Monter Pomp Ciepła

Columbus Energy S.A.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 15 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż i uruchamianie pomp ciepła w obiektach klientów

  • prace hydrauliczne

  • prace elektryczne

  • przeprowadzanie konserwacji, usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych urządzeń

  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Nasze wymagania

  • hydraulika nie ma przed Tobą tajemnic

  • masz doświadczenie w montażu pomp ciepła i klimatyzacji

  • nie boisz się wyzwań

  • branża fotowoltaiki nie jest Ci obca – dodatkowy atut!

  • posiadasz uprawnienia SEP E i D do 1kV – mile widziane

  • posiadasz uprawnienia UDT – mile widziane

  • sumiennie wykonujesz swoje obowiązki

  • lubisz pracę zespołową

  • jesteś osobą zdeterminowaną do działania

  • jesteś dyspozycyjny do częstych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • będziesz pracować u lidera rynku branży fotowoltaicznej

  • rozwiniesz swoją karierę

  • obejmiesz samodzielne stanowisko

  • otrzymasz umowę o pracę

  • będziesz pracować w 3 osobowym zespole

  • szkolenia specjalistyczne

  • wsparcie techniczne

  • szkolenie trenera instalacyjnego w terenie

  • ciągłość pracy

  • stałość zleceń

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • samochód służbowy dla zespołu instalacyjnego na start

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Dołącz już teraz. Zapraszamy do współpracy!