Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik- Monter Pomp Ciepła

WISCOP sp. z o.o.

4 2008 500 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • montaż i uruchamianie pomp ciepła w obiektach klientów

  • prace hydrauliczne

  • prace elektryczne

  • przeprowadzanie konserwacji, usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych urządzeń

  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • hydraulika nie ma przed Tobą tajemnic

  • masz doświadczenie w montażu pomp ciepła i klimatyzacji

  • nie boisz się wyzwań

  • branża fotowoltaiki nie jest Ci obca – dodatkowy atut!

  • posiadasz uprawnienia SEP E i D do 1kV – mile widziane

  • posiadasz uprawnienia UDT – mile widziane

  • sumiennie wykonujesz swoje obowiązki

  • lubisz pracę zespołową

  • jesteś osobą zdeterminowaną do działania

Oferujemy:

  • będziesz pracować u lidera rynku branży fotowoltaicznej

  • obejmiesz samodzielne stanowisko

  • otrzymasz umowę o pracę

  • będziesz pracować w 2 osobowym zespole

  • wsparcie techniczne

  • ciągłość pracy

  • stałość zleceń

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • samochód służbowy dla zespołu instalacyjnego na start

Ogłoszenie archiwalne