Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik - Monter - Pompy Ciepła - Kotły Gazowe - Kotły na Pellet

IDEA PV sp. z o.o.O firmie

4 00015 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Zdobądź pracę, która da Ci zawodową satysfakcję. Dołącz do naszego zespołu.

Specjalizujemy się sprzedaży, montażu, fotowoltaiki, pomp ciepła, kotłów, magazynów energii, ładowarek samochodowych

Pomagamy firmom, gospodarstwom domowym, rolnym osiągnąć niezależność energetyczną. Wykorzystujemy w tym celu innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

W celu bliższego zapoznania się z naszą firmą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, dostępnej pod adresem:

www.ideapv.pl

OPIS STANOWISKA

Montaż Pomp Ciepła, Kotłów Gazowych, Kotłów na Pellet.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w montażu pomp ciepła
  • doświadczenie w montażu kotłów: gaz, pellet
  • umiejętność czytania dokumentów technicznych, schematów podłączeń
  • prawo jazdy kat. B
  • sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy IdeaPv

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w  prężnie rozwijającej się firmie
  • stałe wynagrodzenie + wysokie premie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • szkolenia

Ogłoszenie archiwalne