Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik / Monter rurociągów

Silverback Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Skandynawia, Dania

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
SilverBack jest firmą działającą w obszarze pozyskiwania i dostarczania wykwalifikowanej kadry technicznej, specjalistów z zakresu prac elektrycznych, mechanicznych oraz budowlano-konstrukcyjnych, a także pracowników fizycznych do realizacji największych inwestycji w Europie.

SilverBack istniejąc na rynku europejskim od 2012 roku, może pochwalić się uczestnictwem w licznych projektach o strategicznym znaczeniu dla rozwoju regionu.

Aktualnie posiadamy siedziby w czterech krajach europejskich, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Danii oraz Polsce. W ramach swojej działalności staramy się zapewnić ciekawe oferty pracy z korzystnymi warunkami zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy:

Hydraulików / Monterów rurociągów

OBOWIĄZKI:

  • montaż oraz serwis rur i instalacji sanitarno-przemysłowych
  • konserwacja, przegląd, modernizacja i uruchamianie linii produkcyjnych
  • serwis maszyn i urządzeń
  • praca na podstawie rysunku technicznego

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do wykonywania zawodu hydraulika oraz/lub wykształcenie w kierunku związanym z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi
  • doświadczenie w montowaniu rur instalacji przemysłowych
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prostym spawaniu instalacji hydraulicznych

OFERUJEMY:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne skandynawskie wynagrodzenie
  • prace w systemie rotacyjnym (terminowe zjazdy do kraju)
  • pomoc koordynatorów oraz pracowników administracyjnych przez cały okres zatrudnienia
  • nieodpłatne zakwaterowanie w pojedynczym pokoju
  • nieodpłatne loty rotacyjne
  • nieodpłatny transport na terenie kraju pracy
  • organizacja wszystkich niezbędnych formalności
  • pakiet socjalny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne