Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Hydraulik

  • Niemcy, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy budowlanej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Hydraulik (Niemcy)
    Miejsce pracy: Niemcy

    Obowiązki:

    • Montaż urządzeń sanitarnych (umywalki, WC, prysznice),
    • Instalacja przyłączy wodno-kanalizacyjnych,
    • Inne ogólne prace instalacyjne w łazienkach i kuchniach.

    Wymagania:

    • Gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec,
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
    • Doświadczenie w montażu instalacji łazienkowych i kuchennych,
    • Doświadczenie w pracy zagranicą,
    • Uprawnienia budowlane szkoła budowlana lub ukończone kursy,
    • Osoby z własnym samochodem rozpatrywane w pierwszej kolejności.

    Oferujemy:

    • Pracę od zaraz
    • Legalną pracę w Niemczech od zaraz,
    • Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
    • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia) klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.