Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik

Sepona GmbHO firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji grzewczych.

  • montaż urządzeń sanitarnych

  • montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Nasze wymagania

Nie musisz być idealny – my znajdziemy dla Ciebie idealne stanowisko.

Ułatwią nam to następujące kwestie:

- ukończone wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe

- świadectwo czeladnicze mile widziane

- gotowość do pracy w Niemczech, na terenie całego kraju

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- umiejętność montażu instalacji grzewczych

- umiejętność montażu urządzeń sanitarnych

- instalacja urządzeń chłodniczych

- punktualności i sumienności

- pewne i przyjazne zachowanie się w miejscu pracy

- zadbany wygląd

- własny samochód i Prawo Jazdy są dodatkowym atutem lecz nie są koniecznością

- niezawodność i pracowitość

To oferujemy

Robimy wszystko aby zapewnić Ci jak najlepsze warunki pracy. Możemy to obiecać.

- Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony wraz z tłumaczeniem w Twoim języku

- Zatrudnienie na pełny lub nie pełny etat

- Ponadtaryfowe i punktualne wynagrodzenie

- Nieopodatkowana dieta

- Bonus urlopowy i świąteczny

- Premie za polecenie pracownika, gdyż dobrzy ludzie znają dobrych ludzi!

- Uszanowanie Twoich życzeń dotyczących np. miejsca pracy czy zakwaterowania

- Elastyczne zarządzanie urlopem

- Szansa na zatrudnienie bezpośrednio u naszych klientów i wiele więcej.

Sepona GmbH

Witamy w Sepona Personal.

Szukamy nieprzerwanie zmotywowanych pracowników w różnych branżach do zatrudnienia na stałe w naszej firmie lub u naszych klientów. Jeśli chcesz u nas pracować, czeka Cię zatrudnienie pewne, uczciwe i naturalnie na czas nieokreślony.

Przewiń do profilu firmy

Osoby posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt pod numerem tel.

Stacjonarny +49-341 22 45 88 30

WhatsUp: +49 151 1612 4602

lub przesłać nam swoje CV.