Logo Pracuj.pl

Hydraulik

AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY JOBMARIOPOLO firmie

  • różne lokalizacje, Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji hydraulicznych: wodnych , grzewczych, sanitarnych, klimatyzacyjnych na budowie,
  • Przygotowanie do montażu i kontrola hydraulicznych elementów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie hydraulika,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym, jedna osoba w grupie musi posiadać auto i znać język niemiecki,
  • Pracowitość, samodzielność, motywacja do pracy, dokładność, uczciwość, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzinowym + możliwe nadgodziny i praca w sobotę,
  • Umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą,
  • Zakwaterowanie darmowe zapewnione przez pracodawcę w jedno lub dwuosobowych pokojach,
  • Zarobki na poziomie 13 Euro netto,
  • Wypłaty pensji bezpośrednio od pracodawcy niemieckiego,
  • Meldunek i ubezpieczenie bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach,
  • Urlopy i dodatki według niemieckich przepisów pracy,
  • Długoterminową współpracę z niemieckim pracodawcą,
  • Pomoc koordynatora w załatwieniu formalności,
  • Możliwość podjęcia pracy w grupie bez znajomości języka niemieckiego (jedna osoba w grupie musi znać niemiecki i posiadać auto do dojazdów do pracy),
  • Pracę na terenie całych Niemiec.

Informacje

  • Kraj: Niemcy, różne lokalizacje
  • Czas pracy: Pełny wymiar godzin

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Hydraulik, różne lokalizacje, Niemcy