Hydraulik

BERKER DOMINIS Sp. z o.o

80,00103,00 brutto / godz.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
    Badenia-Wirtembergia
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Niemiecka firma budowlana, działająca w branży sanitarnej zatrudni osoby na stanowisko: Hydraulik.

Miejsce pracy: Ravensburg, Singen, Wangen (Badenia-Wirtembergia), południowe Niemcy

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i uruchomienie instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych,

  • Prace naprawcze i konserwacyjne w zakresie techniki wodno-kanalizacyjnej i grzewcze.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie w kierunku hydraulik lub pokrewne, lub doświadczenie zawodowe na tym stanowisku,

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny),

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wiedza z zakresu branży HVAC.

Pracodawca oferuje

  • Niemiecka umowa o pracę,

  • Niemieckie dodatki i świadczenia socjalne (ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne, Kindergeld, ULAK),

  • Pomoc w znalezieniu i zorganizowaniu zakwaterowania,

  • Dojazdy na miejsce pracy samochodami służbowymi,

  • 30 dni płatnego urlopu w roku,

  • Wolne weekendy,

  • Praca stała w stabilnej firmie.

  • Wynagrodzenie: 17-22 euro brutto/godz.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 18 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 6 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 3 lat pomogliśmy 2158 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Przewiń do profilu firmy