Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik

SONAR AS

22 00028 000 brutto / mies.
  • Oslo, Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy montażu instalacji sanitarnych, wodno – kanalizacyjnych, w obiektach mieszkalnych / komercyjnych, instalacji zraszaczy ppoż.

Nasze wymagania

  • Świadectwo zawodowe, ewentualnie dokumenty czeladnika

  • Doświadczenie w zawodzie może zrekompensować brak wyksztalcenia kierunkowego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest atutem

  • Mile i pozytywne nastawienie

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w grupie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilna praca

  • Pomoc przy organizacji formalności urzędowych

  • W razie potrzeby, pomoc w znalezieniu zakwaterowania

  • Szansę otrzymania stałego zatrudnienia u naszych klientów

  • Legalne zatrudnienie zgodnie z przepisami norweskiego prawa

  • Mile środowisko pracy i możliwość rozwoju zawodowego

SONAR AS

SONAR AS jest agencja pośrednictwa pracy działająca na rynku norweskim od 10 lat.

Posiadamy 4 oddziały w: Oslo, Larvik, Drammen i Hammar. Zatrudniamy pracowników w wielu branżach.

Kontakt: 00 47 47969 42 774 - Beata (język polski)

Przewiń do profilu firmy