Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik - nowe budownictwo mieszkaniowe

Jobxion Poland sp. z o.o.

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Rekrutujemy dla

Jobxion Poland sp. z o.o. Jest certyfikowaną Agencją Zatrudnienia Pracy (nr KRAZ 13137) świadczącą usługi pozyskiwania pracowników na holenderski rynek budowlany. W 2020 roku dysponowaliśmy ponad 100-tką projektów miesięcznie, na które skierowaliśmy ponad 500 fachowców z branży budowlanej!

Twój zakres obowiązków

Szukamy niezależnego HYDRAULIKA do sporego projektu mieszkaniowego, budujemy ponad 100 domów! To dopiero początkowa faza projektu, zaczynamy od fundamentów więc do wyłożenia rury, kanalizacja oraz wszelkie podłączenia ciepłej/zimnej wody . Rozkładanie ogrzewania podłogowego. Szukamy osób zmotywowanych i mobilnych !

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenia min. 3 lata w pracy na stanowisku hydraulik / monter instalacji sanitarnych. (Mile widziane minimum rok w Holandii)

  • Znajomości języka angielskiego A2/B1 (lub holenderskiego) pozwalającego na samodzielną komunikację na budowie oraz czytania rysunków technicznych

  • Posiadania prawa jazdy (własny samochód będzie dodatkowym atutem)

Pracodawca oferuje

  • Cotygodniowe wynagrodzenie zawsze na czas

  • Pomoc polskiego koordynatora na miejscu w Holandii

  • Certyfikowane elektronarzędzia

  • Zwrot za każdy kilometr w wysokości 0,19 € z miejsca pracy na zakwaterowanie i z powrotem oraz rekompensata kosztów podróży w wysokości do 50 € netto (jeśli użytkujesz prywatny samochód)

  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego wraz z kartą paliwową na dojazdy do pracy w Holandii

  • Bonus za rekomendacje nowych pracowników w wysokości 50 euro netto za sprawdzone polecenie!

  • Pomoc w zorganizowaniu środku transportu do Holandii

  • Benefity

  • Ubezpieczenie + Legalna Praca

  • Zakwaterowanie z darmowymi mediami

  • Narzędzia i odzież robocza

  • Dodatkowe Bonusy

*Testy na Covid-19 nie są wymagane aby rozpocząć pracę na budowie w Holandii. W przypadku takiej konieczności, pracodawca pokryje wszelkie koszty związane z ich wykonaniem przez kandydata.

Jobxion Poland sp. z o.o. Jest certyfikowaną Agencją Zatrudnienia (nr KRAZ 13137) świadczącą usługi pozyskiwania pracowników na holenderski rynek budowlany. W 2020 roku dysponowaliśmy ponad 100-tką projektów miesięcznie, na które skierowaliśmy ponad 500 fachowców z branży budowlanej!

Przewiń do profilu firmy