Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik

MERMAR SPÓŁKA CYWILNA

6 2608 380 brutto / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • lokalizacja wycieków w instalacjach wodnych, c.o. i kanalizacji oraz ich naprawa

Nasze wymagania

  • znajomości instalacji hydraulicznych

  • doświadczenie w montażach, naprawach instalacji hydraulicznych

  • prawo jazdy kat. B

  • zaangażowania w relacjach z klientami

To oferujemy

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem (zasadniczym i premiami)

  • wynagrodzenie na rękę: od 4.500 – 6.000 zł (w zależności od posiadanych umiejętności)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracy w przyjaznej atmosferze

  • pracownik otrzymuje do swojej dyspozycji samochód dostawczy, specjalistyczne narzędzia oraz zapewniamy potrzebne szkolenia.

Firma MERMAR – Jesteśmy firmą działającą na rynku usuwania szkód po zalaniu od roku 2016. Z uwagi na dalszą ekspansję firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku hydraulika.

Więcej o naszej firmie można przeczytać na naszej stronie www.mermar.pl

Przewiń do profilu firmy