Oferta pracy

Hydraulik

Adecco Poland Sp. z o.o.

111,00123,00 brutto / godz.
  • Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 8
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego norweskiego klienta, lidera w branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko: hydraulik.

Twój zakres obowiązków

  • Montaż, naprawa i wymiana instalacji oraz urządzeń sanitarnych w różnych budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej na terenie Norwegii

Wymagania pracodawcy

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zawodzie

  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie z pracy w Norwegii i d-nummer

Pracodawca oferuje

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 245-270 NOK brutto/h (zależnie od projektu)

  • Terminowe wypłaty na konto co 2 tygodnie

  • Dofinansowanie podróży do Norwegii do 1500 NOK

  • Zakwaterowanie agencyjne w pokojach jednoosobowych (odpłatnie na większości projektów)

  • Opiekę polskich konsultantów na każdym etapie

  • Chęć długoterminowej, stałej współpracy

  • Na projekcie w Trondheim: darmowe zakwaterowanie, wyżywienie, loty i rotacja 6/2 (o szczegóły zapytaj rekrutera)

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Powyższa oferta dotyczy pracy stałej na terenie Norwegii.

Przewiń do profilu firmy