Hydraulik - Serwisant - Monter instalacji grzewczych i sanitarnych

  • podlaskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-08-19
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2019-09-25)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mrs.Rabbit  jest prężnie rozwijającą się lokalną firmą handlowo-usługową. Jako Autoryzowany Partner Handlowy firmy Buderus realizujemy usługi branży grzewczej w pełnym zakresie doradztwa, montażu i serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

    Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji inwestycji sanitarnych i grzewczych, pracujemy głównie z klientem indywidualnym, ale także wykonujemy większe realizacje.
    Hydraulik - Serwisant - Monter instalacji
    grzewczych i sanitarnych

    Oferujemy:

    • Pracę w miłym zespole,
    • Pakiet świadczeń socjalnych,
    • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
    • Szkolenia techniczne.

    Zakres obowiązków:

    • Montaż instalacji  sanitarnych, grzewczych, gazowych oraz wentylacyjnych,
    • Montaż kotłowni oraz węzłów cieplnych,
    • Montaż / demontaż w ramach wykonywanych modernizacji obiektów,
    • Przygotowanie miejsca pracy, zaplecza materiałowego,
    • Inne ogólne prace instalacyjne związane z hydrauliką.

    Wymagania:

    • Posiadanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych (doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika),
    • Posiadanie niezbędnej wiedzy teoretycznej i umiejętność czytania projektów,
    • Gotowość do pracy na wyjazdach (woj. Mazowieckie),
    • Wysoka kultura osobista, uczciwość i rzetelność,
    • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy,
    • Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,
    • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zadzwoń Aplikuj teraz