Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik siłowy – serwisant

Compensus Sp. z o.o.

  • Konstytucji 148, Bytom
    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Konstytucji 148

Bytom

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i harmonogramowanie prac w dziale serwisu i montażu maszyn

  • Montaż maszyn i serwis

  • Sporządzanie kosztorysów napraw serwisowych

  • Ewidencjonowanie prac serwisowych w zakresie robocizny, materiałów i części zamiennych

  • Dobór i gospodarka magazynowa materiałami i częściami zamiennymi na potrzeby serwisu i montażu

  • Nadzór techniczno-eksploatacyjny nad sprzętem i wyposażeniem serwisowym

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu hydrauliki siłowej, z praktyczną znajomością zasad działania i budowy maszyn i urządzeń hydraulicznych

  • Rzetelność działania i skrupulatność przy doborze i ewidencji części zamiennych i materiałów

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą i ambitną pracę

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość szkolenia, rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności zawodowych

Firma COMPENSUS powstała w 1997 roku i specjalizuje się w produkcji maszyn oraz urządzeń wiertniczych dla górnictwa, jak również dla innych gałęzi gospodarki.

Inna działalność firmy to:

• Serwis maszyn górniczych

• Obróbka plastyczna metali

• Wypalanie plazmowe i gazowe blach

• Produkcja rurociągów

• Cięcie

• Usługi spawalnicze

• Konstrukcje stalowe

• Serwis w zakresie hydrauliki

• Remonty

Przewiń do profilu firmy