Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik

EHRAB

  • Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji CO, kanalizy

  • przebudowa rur, odplywów

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia jako hydraulik

  • udokumentowane doświadczenie w zawodzie

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • doświadczenie na budynkach mieszkalnych i biurowych

  • doświadczenie w montażu i przebudowie rur, odpływów i instalacji CO

Mile widziane

  • doświadczenie na projektach w Skandynawii

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szwedzką umowę o pracę

  • transport z Polski

  • zakwaterowanie

  • dojazdy do pracy

  • ubrania robocze

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

EHRAB

EHRAB to skandynawska firma rekrutacyjno-wykonawcza prowadząca projekty na terenie całej Skandynawii. Przez wiele lat, z powodzeniem, EHRAB podejmowała wyzwania stawiane przez wiodące skandynawskie firmy. Możemy poszczycić się partnerstwem z największymi przedsiębiorcami w sektorze branży budowlanej, budownictwa cywilnego oraz energetycznym. Wypracowany przez nas model biznessu pozwala nam specjalizować się w procesie mobilizowania i zapewniania zespołów doświadczonych pracowników na terenie całej Europy. Wierzymy, że odpowiedzialność społeczna, znajomość międzynarodowego prawa w zakresie zatrudnienia pracowników oraz elastyczność w podejściu do oczekiwań klienta to nasze atuty, pozwalające osiągnąć dotychczasowe sukcesy. EHRAB jest dumnym członkiem takich organizacji jak: Almega, Bemanningsföretagen, Dansk Byggeri, Dansk Erhverv, Næringslivets Hovedorganisasjon oraz StartBank.

Przewiń do profilu firmy