Oferta pracy
Konkurs nr 46.2021.DSS.A z dnia 23.11.2021 r.
Prosimy o umieszczenie w liście motywacyjnym następującego sformułowania: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji i przeprowadzenia konkursu oraz udostępnienia informacji o wynikach konkursu. Przyjmuję do wiadomości; iż administratorem danych osobowych jest Uniwersytet Wrocławski; plac Uniwersytecki 1; 50-137 Wrocław. Posiadam wiedzę; że podanie danych jest dobrowolne; jednak konieczne do realizacji celów; w jakim zostały zebrane (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych; Dz. U. z 2018r. poz. 1000)”.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik w Zespole Konserwacji Działu Spraw Studenckich

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

  • Tryb wypłaty:miesięczna

plac Uniwersytecki 1

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja,

  • przeglądy,

  • naprawy,

  • montaż instalacji i sprzętu hydraulicznego.

Nasze wymagania

Wymagania konieczne:

• wykształcenie zawodowe,

• min. 3-letnie doświadczenie,

• kwalifikacje SEP do urządzeń, instalacji i sieci cieplnych oraz gazowych na stanowisku EKSPLOATACJI

(E2 i E3) w zakresie: kontrolno-pomiarowym, obsługi, konserwacji, remontu i montażu.

Wymagania pożądane:

• pracowitość,

• umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy,

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,

  • dofinansowanie do karty multisport,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej,

  • dofinansowanie wypoczynku,

  • dofinansowanie wypoczynku dzieci,

  • preferencyjne pożyczki.

Tak się u nas pracuje

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV, listu motywacyjnego do dnia 22 grudnia 2021r. za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem - hydraulik DSS

• Zastrzegamy sobie prawo udzielania odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

• Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

• Prosimy o umieszczenie w CV następującego sformułowania: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku w celach organizacji i przeprowadzenia konkursu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych osobowych jest Uniwersytet Wrocławski, plac Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2018r. poz. 1000).

O Nas:

Uniwersytet Wrocławski posiada tytuł Uczelni Badawczej jako jedyna uczelnia na Dolnym Śląsku i jedna z dziesięciu w kraju. Uniwersytet Wrocławski jest uczelnią otwartą na nowych ludzi, na potrzeby studentów i pracowników, na nowe wyzwania. W rankingu 300 Najlepszych Polskich Pracodawców – Poland’s Best Employers 2021 opublikowanym pod koniec marca 2021 w polskiej edycji magazynu „Forbes” Uniwersytet Wrocławski znalazł się na trzecim miejscu we Wrocławiu wśród Pracodawców.