Oferta pracy

Hydraulik

Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy

  • Alpejska 42, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Alpejska 42

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • montaż urządzeń sanitarnych,

  • montaż instalacji wodnych oraz cieplnych,

  • naprawa usterek.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe stosownie do aplikacji na dane stanowisko,

  • doświadczenie na w/w stanowiskach,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • wysoka odpowiedzialność, kultura osobista, komunikatywność,

  • stosowne uprawnienia na danych stanowiskach.

Mile widziane

  • umiejętność czytania rysunków technicznych.

Narodowy Instytut Kardiologii w Warszawie Aninie ul. Alpejska 42 jest głównym klinicznym ośrodkiem kardiologiczno-kardiochirurgicznym o najwyższym stopniu referencyjności, ważnym ośrodkiem kształcenia podyplomowego w dziedzinie kardiologii w Polsce oraz dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem naukowym.

Przewiń do profilu firmy