Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik

JD SERWIS sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
8 5009 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 90010 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ruchu sieci wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania,

  • Usuwanie awarii hydraulicznych m.in. w pompowniach, węzłach, na sieciach i przyłączach wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • Wymiana zaworów pod pionowych, pionów i poziomów, instalacji wodno-kanalizacyjnej i CO

  • Montaż instalacji i urządzeń wodno-kanalizacyjnych, również instalacji o dużym przekroju

  • opcjonalnie: Obsługa stacji uzdatniania wody

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne inżynierii sanitarnej lub inne związane z hydrauliką,

  • Praktyczna znajomość budowy, obsługi instalacji sanitarnych oraz instalacji pompowych, i centralnego ogrzewania,

  • Doświadczenie (min. 10-letnie) w utrzymaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych,

  • Uprawnienia do wykonywania przeglądów lub automatyki (mile widziana),

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Diagnozowanie, usterek,

  • Solidność i dokładność,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy według harmonogramu pracy,

  • Dobra organizacja czasu pracy, zaangażowanie, sumienność, rzetelność

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Opiekę lekarską,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Jesteśmy firmą techniczną świadczącą usługi napraw i konserwacji instalacji budynkowych w szczególności instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz wymiany urządzeń pomiarowych zwykłych oraz z odczytem zdalnym.