Oferta pracy

Hydraulik

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIUO firmie

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIU

Generała Romualda Traugutta 19/21

Wrocław

POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO:
Hydraulik

Obowiązki:

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń i instalacji zlokalizowanych w budynkach;
  • bieżąca obsługa, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych;
  • rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów;
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii.

Wymagania:

  • doświadczenie jako hydraulik min. 5 lat;
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z eksploatacją obiektu wielkopowierzchniowego, obiektu przemysłowego;
  • umiejętności wykonywania i napraw instalacji wodno-kanalizacyjnych w różnych technologiach, sprężonego powietrza z wyłączeniem agregatów sprężonego powietrza, klimatyzacji w zakresie w zakresie szczelności rurociągów, kontroli poziomu cieczy w instalacjach;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • uprawnienia eksploatacyjne SEP – mile widziane;
  • mile widziana znajomość budowy i obsługi instalacji oraz urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych
    i klimatyzacyjnych oraz SAP, CCTV, KD;
  • znajomość prac ogólnobudowlanych.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego;
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat;
  • termin rozpoczęcia pracy: 11.2020r.

Osoby zainteresowane  prosimy o przesłanie CV oraz dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań

do dnia 31 października 2020r. za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy