Oferta pracy

IBM BPM Developer

NATEK POLAND

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • IBM BPM

  • IBM BAW

  • BPMN

  • REST

  • SOAP

  • JavaScript

  • CSS

  • HTML

  • SQL

O projekcie

Dołącz do Natek Poland i stań się częścią zespołu dedykowanego cenionej na rynku instytucji z sektora bankowego. Pracuj w metodologii SCRUM i stawaj przed wyzwaniami projektowymi, dysponując nowoczesnymi technologiami i narzędziami takimi jak platforma IBM BPM BAW.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach z obszaru bankowości i automatyzacji procesów biznesowych

  • Tworzenie wysokiej jakości kodu

  • Tworzenie dokumentacji technicznej korzystając narzędzi takich jak Confluence, UML i Enterprise Architect

  • Proponowanie nowych rozwiązań oraz rozwijanie istniejącego oprogramowania wraz z zespołem doświadczonych specjalistów

Nasze wymagania

  • 2+ lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań opartych o platformę IBM BPM

  • Znajomość technologii frontend (JavaScript, Dojo Toolkit, AngularJS, CSS, HTML5, jQuery)

  • Doswiadczenie w korzystaniu z technolgii BPMN, WebServices, SOAP, REST, XML

  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (w szczególności DB2)

Mile widziane

  • Znajomość platformy JavaEE

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wielowarstwowych na platformie IBM WebSphere/Jboss

To oferujemy

  • Rozwój Twojej kariery zawodowej poprzez dopasownie umiejętności i planów do odpowiednich projektów

  • Praca w nowoczesnym środowisku z innowacyjnymi technologiami

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Dla Kontraktorów – uprawnienie do 23 dodatkowych dni jako ekwiwalent urlopu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Building on our shared company values – accountability, expertise and partnership - NATEK's mission is to deliver high quality IT outsourcing and consulting services in the CEE region. Since 2004, our employees have been participating in projects for our partners from all over the world in the most important sectors, including finance and insurance, telecommunications, and IT infrastructure. NATEK has offices in Poland, Bulgaria, the Czech Republic and Slovakia, and thanks to a team of over 500 experts, including project managers, programmers and administrators, we are able to effectively support our partners.

Przewiń do profilu firmy