IIT Specialist (Technologies Information and Infrastructure)

Hager Production Poland Sp. z o.o.

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • OPC-DA

  • OPC-UA

  • Datamatrix scan reader

  • RS232

  • Modbus

  • TCP/IP

  • Microsoft environment (WXP, W7, W10)

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja, uruchamianie i testowanie oprogramowania IIT (Technologies Information and Infrastructure) w maszynach produkcyjnych

  • Dbanie o infrastukture techonologiczną zakładu produkcyjnego (utrzymania architektury serwerów, sieci, systemów i komputerów)

  • Działania naprawcze serwerów, systemów i komputerów

  • Wsparcie przy pojawianiu się błędów w oprogramowaniu

  • Zamówienie i przygotowanie urządzeń IIT (konfiguracja, podłączenie do sieci)

  • Uczestniczenie w ciągłym doskonaleniu z zakresu IIT

  • Zdalne rozwiazywanie problemów w przypadku awarii maszyn

  • Wsparcie w szkoleniach pracowników Utrzymania Ruchu z wykorzystaniem komputerów PC, HMI i programów dla maszyn

  • Przestrzeganie zasad cyberbezpieczeństwa IIT

  • Wykonywanie migracji systemów operacyjnych znajdujących się na serwerach i komputerach produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Znajomość różnych istniejących na rynku urządzeń oraz najnowszych osiągnięć technologicznych

  • System operacyjny : Środowisko Microsoft (WXP, W7, W10)

  • Infrastruktura (VM, FW, router, VPN)

  • Technologie przemysłowe i protokoły komunikacyjne (OPC-DA, OPC-UA, czytnik skanujący Datamatrix, RS232, Modbus, TCP/IP)

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn CE

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • dyżury lekarza w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Tam gdzie zobaczysz Grupę Hager, tam zobaczysz również energię. Jako niezależny i rodzinny biznes, jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług i rozwiązań w zakresie instalacji elektrycznych. Nasze usługi i rozwiązania w zakresie od dystrybucji energii, kanałów prowadzenia przewodów oraz technik bezpieczeństwa po zarządzanie inteligentnym budynkiem są dostępne na całym świecie. W 129 krajach konsumenci darzą zaufaniem nasze rozwiązania i usługi związane z instalacjami elektrycznymi w budynkach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Są one opracowywane, tworzone i sprzedawane przez 11,650 pracowników w 28 krajach – a w przyszłości może przez Ciebie. Użyj swojej energii w inteligentny sposób . Dołącz teraz do Grupy Hager!

Przewiń do profilu firmy