Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ilustrator - Animator - Grafik

MAE MULTIMEDIA ART & EDUCATION sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie graficzne aplikacji interaktywnych,

  • projektowanie ilustracji do aplikacji interaktywnych,

  • współtworzenie koncepcji i założeń do aplikacji interaktywnych,

  • projektowanie systemów identyfikacji wizualnej,

  • opracowanie graficzne materiałów promocyjnych i ofert handlowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w projektowaniu graficznym aplikacji interaktywnych (warunek konieczny),

  • umiejętność tworzenia prostych animacji,

  • znajomość zagadnień związanych z UI i UX,

  • biegła znajomość pakietu Adobe Creative Cloud (Photoshop, InDesign, Illustrator, After Effects),

  • biegła znajomość programów do opracowania makiet aplikacji,

  • umiejętność przygotowania ilustracji dla potrzeb aplikacji interaktywnych,

  • wyczucie estetyki i znajomość aktualnych trendów,

  • kreatywność i wyobraźnia,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie,

  • elastyczność i dyspozycyjność,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

  • Mile widziane:

  • storyboarding,

  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji dla przestrzeni wystawienniczych,

  • znajomość programów do kreacji 3D,

  • znajomość HTML5/CSS/JavaScript,

  • zainteresowanie nowymi technologiami i sztuką.

To oferujemy

  • pracę przy wykonywaniu prestiżowych i ciekawych projektów dla instytucji kultury i nauki,

  • dobrą atmosferę i pracę w multidyscyplinarnym doświadczonym zespole,

  • pakiet benefitów (możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego).

  • Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji: wymagane CV, portfolio ilustracji i animacji oraz określenie wymagań finansowych i dostępności kandydata.

  • Aplikacje bez powyższych danych nie będą rozpatrywane.

O nas

MAE Multimedia Art & Education Sp. z o.o. - pracownia projektowo-realizacyjna oferująca usługi w obszarze technik ekspozycyjnych i multimedialnych - poszukuje osoby na stanowisko: Grafik / Ilustrator / Animator