Oferta pracy

Ilustrator - Animator

MAE MULTIMEDIA ART & EDUCATION sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

MAE Multimedia Art & Education Sp. z o.o. - pracownia projektowo-realizacyjna oferująca usługi w obszarze technik ekspozycyjnych i multimedialnych - poszukuje osoby na stanowisko Ilustrator/Animator.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie graficzne aplikacji interaktywnych,
  • projektowanie ilustracji do aplikacji interaktywnych,
  • współtworzenie koncepcji i założeń do aplikacji interaktywnych,
  • projektowanie systemów identyfikacji wizualnej,
  • opracowanie graficzne materiałów promocyjnych i ofert handlowych.

Wymagane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy realizacji wystaw muzealnych i scenograficznych (wystawy w muzeach, centrach nauki, itp.),
  • minimum 3 lata doświadczenia w realizacji kilkumilionowych projektów w obrębie zamówień publicznych (w tym praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych),
  • umiejętność efektywnego organizowania oraz realizowania procesu inwestycyjnego,
  • umiejętność kosztorysowania,
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej i opiniowania rozwiązań,
  • praktyczna znajomość rozwiązań i zasad dotyczących realizacji wnętrz (zabudowy meblowe, drzwi, podłogi, terakota, glazura, hydraulika, elektryka, itp.),
  • doświadczenie w procesie wyceny prac budowlanych, instalacyjnych, artystycznych,
  • umiejętność obsługi programu AutoCad oraz Excel na poziomie bardzo dobrym,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne połączone z dużą dozą asertywności,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • umiejętność zarządzania czasem,
  • odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych w zależności od prowadzonych inwestycji,
  • prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu.

Mile widziane:

  • storyboarding,
  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji dla przestrzeni wystawienniczych,
  • znajomość programów do kreacji 3D,
  • znajomość HTML5/CSS/JavaScript,
  • zainteresowanie nowymi technologiami i sztuką.

Oferujemy:

  • pracę przy wykonywaniu prestiżowych i ciekawych projektów dla instytucji kultury i nauki,
  • dobrą atmosferę i pracę w multidyscyplinarnym doświadczonym zespole,
  • pakiet benefitów (możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego).

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji: wymagane CV, portfolio ilustracji i animacji oraz określenie wymagań finansowych i dostępności kandydata.

Aplikacje bez powyższych danych nie będą rozpatrywane.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy