Immigration Consultant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2019
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 09.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JP Weber jest członkiem międzynarodowych organizacji doradczych

    JP Weber od 2001 roku aktywnie wspiera przedsiębiorców we wszystkich fazach prowadzenia ich działalności w Polsce i Europie. Dostarczamy rozwiązania w takich obszarach jak transakcje M&A, restrukturyzacje oraz inwestycje bezpośrednie. Wszystkie nasze projekty realizujemy w interdyscyplinarnych zespołach, specjalizujących się w aspektach podatkowych, prawnych i finansowych.

    JP Weber jest członkiem międzynarodowego networku M&A Worldwide, zrzeszającego 45 butików inwestycyjnych z 40 krajów, zajmujących się tematyką fuzji i przejęć. JP Weber jest również członkiem i jednym z założycieli Eight International, globalnej firmy niezależnych doradców w zakresie doradztwa transakcyjnego (due diligence), restrukturyzacji i transformacji.

    Obecnie do naszego działu księgowego poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy – Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • kontakt z zagranicznymi klientami planującymi zatrudnianie cudzoziemców,
    • przygotowywanie wniosków o wydanie zezwolenia na pracę i pobyt czasowy dla cudzoziemców, wydanie wizy, zameldowanie, etc.
    • wizyty w urzędach administracji państwowej i wsparcie w realizowaniu spraw imigracyjnych /np. złożenie wniosku z cudzoziemcem/,
    • nadzór nad przebiegiem spraw,
    • uzupełnianie brakujących dokumentów we wnioskach,
    • umawianie wizyt z inspektorami i kierownikami,
    • wsparcie obcokrajowców w pozostałych procedurach administracyjnych związanych ze statusem pobytu w Polsce /np. podczas przeprowadzenia wywiadu przez policję, dokonania zameldowania w urzędzie gminy, wydania prawa jazdy, procedur przed urzędem skarbowym etc./,
    • pomoc w pozostałych sprawach prowadzonych przez dział Immigration.

    Nasze wymagania:

    • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2 – warunek konieczny,
    • biegła znajomość języka polskiego – warunek konieczny,
    • biegła znajomość obsługi komputera, w tym MS Office,
    • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność współpracy w grupie,
    • wysoka kultura osobista, w szczególności w kontaktach z międzynarodowym klientem,
    • umiejętność działania pod presją czasu,
    • zdolności organizacyjne,
    • samodzielność, otwartość na współpracę,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość procedur administracyjnych w urzędach publicznych będzie dodatkowym atutem,
    • zatrudnienie od lutego/marca 2019 w Warszawie (Śródmieście).

    OFERUJEMY:

    Odpowiednie stanowisko
    w zależności od kwalifikacji (wynagrodzenie: 2500-3500 PLN netto)
    Pracę w międzynarodowym otoczeniu
    Zdobycie doświadczenia w nowatorskich projektach łączących różne obszary kompetencji
    Możliwość rozwoju – uczestnictwo w szkoleniach oraz kursach

    Elastyczny czas pracy
    Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
    Benefity – karta Multisport, opieka medyczna w Medicover, owoce w biurze, itp.
    Ciekawe wyjazdy i spotkania integracyjne

    Życiorys z listem motywacyjnym wraz z podaniem numeru referencyjnego oraz zamieszczoną klauzulą: „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JP Weber Dudarski sp. k. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu przeprowadzenia rekrutacji.” prosimy przesyłać mailem na adres: [email protected] Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Jednocześnie informujemy, że szczegóły na temat administratora oraz przetwarzania Państwa danych znajdują się pod poniższym linkiem http://www.jpweber.com/pl/prawowity/ochrona-danych