Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Immigration Consultant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JP Weber jest członkiem międzynarodowych organizacji doradczych

    JP Weber od 2001 roku aktywnie wspiera przedsiębiorców we wszystkich fazach prowadzenia ich działalności w Polsce i Europie. Dostarczamy rozwiązania w takich obszarach jak transakcje M&A, restrukturyzacje oraz inwestycje bezpośrednie. Wszystkie nasze projekty realizujemy w interdyscyplinarnych zespołach, specjalizujących się w aspektach podatkowych, prawnych i finansowych.

    JP Weber jest członkiem międzynarodowego networku M&A Worldwide, zrzeszającego 45 butików inwestycyjnych z 40 krajów, zajmujących się tematyką fuzji i przejęć. JP Weber jest również członkiem i jednym z założycieli Eight International, globalnej firmy niezależnych doradców w zakresie doradztwa transakcyjnego (due diligence), restrukturyzacji i transformacji.

    Obecnie do naszego działu księgowego poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy – Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • kontakt z zagranicznymi klientami planującymi zatrudnianie cudzoziemców,
    • przygotowywanie wniosków o wydanie zezwolenia na pracę i pobyt czasowy dla cudzoziemców, wydanie wizy, zameldowanie, etc.
    • wizyty w urzędach administracji państwowej i wsparcie w realizowaniu spraw imigracyjnych /np. złożenie wniosku z cudzoziemcem/,
    • nadzór nad przebiegiem spraw,
    • uzupełnianie brakujących dokumentów we wnioskach,
    • umawianie wizyt z inspektorami i kierownikami,
    • wsparcie obcokrajowców w pozostałych procedurach administracyjnych związanych ze statusem pobytu w Polsce /np. podczas przeprowadzenia wywiadu przez policję, dokonania zameldowania w urzędzie gminy, wydania prawa jazdy, procedur przed urzędem skarbowym etc./,
    • pomoc w pozostałych sprawach prowadzonych przez dział Immigration.

    Nasze wymagania:

    • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2 – warunek konieczny,
    • biegła znajomość języka polskiego – warunek konieczny,
    • biegła znajomość obsługi komputera, w tym MS Office,
    • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność współpracy w grupie,
    • wysoka kultura osobista, w szczególności w kontaktach z międzynarodowym klientem,
    • umiejętność działania pod presją czasu,
    • zdolności organizacyjne,
    • samodzielność, otwartość na współpracę,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość procedur administracyjnych w urzędach publicznych będzie dodatkowym atutem,
    • zatrudnienie od lutego/marca 2019 w Warszawie (Śródmieście).

    OFERUJEMY:

    Odpowiednie stanowisko
    w zależności od kwalifikacji (wynagrodzenie: 2500-3500 PLN netto)
    Pracę w międzynarodowym otoczeniu
    Zdobycie doświadczenia w nowatorskich projektach łączących różne obszary kompetencji
    Możliwość rozwoju – uczestnictwo w szkoleniach oraz kursach

    Elastyczny czas pracy
    Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
    Benefity – karta Multisport, opieka medyczna w Medicover, owoce w biurze, itp.
    Ciekawe wyjazdy i spotkania integracyjne

    Życiorys z listem motywacyjnym wraz z podaniem numeru referencyjnego oraz zamieszczoną klauzulą: „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JP Weber Dudarski sp. k. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu przeprowadzenia rekrutacji.” prosimy przesyłać mailem na adres: [email protected] Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Jednocześnie informujemy, że szczegóły na temat administratora oraz przetwarzania Państwa danych znajdują się pod poniższym linkiem http://www.jpweber.com/pl/prawowity/ochrona-danych