Implementation Care Manager

HILTI

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wdrażanie usługi ON!Track

  • Planowanie przebiegu oraz podejmowanie kluczowych decyzji dla całego etapu wdrożenia usługi ON!Track;

  • Koordynacja kilkuosobowych zespołów podczas wdrażania usług;

  • Zapewnienie Klientom pełnego wsparcia i wysokiej jakości obsługi klienta również po wdrożeniu;

  • Rozwijanie i budowanie bazy klientów w regionie;

  • Dbałość o wysoki standard obsługi i wzmacnianie pozytywnego wizerunku naszej marki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń indywidualnych oraz grupowych

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu i/lub projektu, wyznaczaniu zadań, koordynacji i monitorowaniu postępów prac

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zdolności analityczne oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Gotowość do częstych podróży po całej Polsce

  • Umiejętność adaptacji i szybkiego uczenia się;

  • Ważne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Program wdrożenia, gdzie poznasz pełną ofertę naszych usług i produktów, a także dowiesz się, jak rozmawiać o niej z klientem;

  • W programie wdrożenia poznasz też zespół, kulturę oraz nasze wartości;

  • Umowę o pracę;

  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych (tj. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, PPE, dostęp do platformy językowej e-tutor, etc.);

  • Rozwój zawodowy - w Hilti budujesz indywidualną ścieżkę zawodową w oparciu o swoje najmocniejsze strony i osiągnięcia;

  • Równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne