Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Implementation Consultant

ORTEC Sp. z o.o.

  • Grzybowska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Grzybowska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Jako Implementation Consultant zostaniesz zaangażowany w pełen cykl wdrożeń rozwiązań ORTEC. Będziesz również zapewniać wsparcie klientom, którzy już wdrożyli nasze rozwiązania. Polegać to będzie na działaniach takich jak:

  • Analiza i zrozumienie wymagań biznesowych Klienta

  • Konfigurowanie rozwiązań technicznych – praca z SQL, SQL Reporting, narzędziami wewnętrznymi, itp.

  • Wspieranie zespołu implementacyjnego w instalacji oprogramowania u Klienta, przeprowadzanie testów przed i po implementacji, tworzenie dokumentacji, utrzymywanie bazy wiedzy, rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym

  • Organizacja szkoleń i treningów dla Klientów

  • Wsparcie użytkowników w trakcie i po zakończeniu Go-Live

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), kierunki techniczne (Informatyka, Transport, Matematyka, Telekomunikacja lub inne kierunki ścisłe)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Dobre zrozumienie IT oraz znajomość: MS Windows Platform, SQL

  • Zainteresowanie technologią i rozwojem kariery w dziedzinie IT

  • Umiejętność szybkiego uczenia się, solidność, ambicja, samodzielność i umiejętność pracy w zespole

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne (pisemne i werbalne) i analityczne

  • Elastyczność i tolerancja, dobre poczucie humoru i motywacja

To oferujemy

  • Będziesz pracować w multidyscyplinarnym zespole ponad 90 osób ORTEC Central & Eastern Europe rozlokowanym w czterech biurach – w Warszawie, Bukareszcie, Atenach i w Bergamo, pozostając w częstym kontakcie z kolegami z innych biur ORTEC na całym świecie.

  • Oferujemy pracę na pełen lub część etatu w innowacyjnej międzynarodowej firmie. Zapraszamy do naszego biura w centrum Warszawy, gdzie, na co dzień będziesz mieć do czynienia z dynamicznym środowiskiem, najnowocześniejszymi rozwiązaniami oraz zgranym zespołem 10 osób. Otrzymasz od nas również:

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia, który będzie rósł wraz z Twoją karierą

  • Umowę o pracę

  • Pakiet opieki medycznej

  • Laptop, telefon komórkowy

O nas

ORTEC jest jednym z największych dostawców zaawansowanego oprogramowania do planowania i optymalizacji, a także dostawcą usług doradczych. Nasze rozwiązania zapewniają zoptymalizowane wyznaczanie tras i zarządzania flotą, załadunek pojazdów i palet, układanie grafików pracy, prognozowanie dostaw i planowanie sieci logistycznych.

ORTEC ma ponad 1,800 klientów na całym świecie, ponad 700 pracowników w biurach w Europie, Północnej i Południowej Ameryce oraz w południowo-wschodniej Azji.

ORTEC Central and Eastern Europe obsługuje klientów ORTEC w regionie Centralnej i Wschodniej Europy, a nasza siedziba główna znajduje się w Warszawie.