Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Implementation Project Manager

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Berlin, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors kontynuuje działalność Mercor SA w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych. Grupa ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych. Oferowane produkty są dostosowywane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Strategicznym celem ASSA ABLOY Mercor Doors jest dynamiczny, zrównoważony wzrost działalności prowadzonej w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych.

Opis stanowiska:

  • Samodzielna koordynacja realizacji kontraktów budowlanych (zlecenie produkcji, logistyka, nadzór, rozliczenie),
  • Dbałość o spełnienie wymagań technicznych kontraktów,
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
  • Koordynowanie prac grup montażowych na podległym terenie,
  • Nadzór nad przebiegiem realizacji kontraktów na budowie (realizacja pomiarów, dokonywanie ustaleń z klientami),
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej na rynku Niemieckim (Berlin).
  • Biegła znajomość języka niemieckiego i polskiego
  • Znajomość programu AutoCad
  • Obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zespół pasjonatów o szerokich kompetencjach
  • Rozwój umiejętności zawodowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Telefon
  • Laptop

Ogłoszenie archiwalne