Implementations Specialist

eService Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Jana Olbrachta 94

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

O projekcie

Dołączając do nas, będziesz brać udział w projektach związanych wdrożeniami naszych rozwiązań płatniczych u naszych klientów. Głównie będziesz wspierać naszych klientów z całej Europy. Dzięki pracy z nami nauczysz się obsługi i działania urządzeń terminalowych i zintegrowanych systemów płatniczych

Z nami nauczysz się zagadnień związanych z pracą systemów wysokiej dostępności w branży finansowej.

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie rozwiązań płatniczych u naszych klientów, głównie zagranicznych

  • koordynowanie projektów wdrożeniowych

  • proponowanie nowych rozwiązania – świeże spojrzenie jest bardzo cenne

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu przy projektowaniu najlepszych rozwiązań – jesteśmy zespołem i mamy wspólny cel

  • współpraca z naszymi klientami w zakresie wsparcia projektów integracyjnych – może to również wiązać się z podróżą do siedziby klienta

Nasze wymagania

  • 2 lat doświadczenia w zakresie wdrożeń rozwiązań zintegrowanych u klientów

  • dobra znajomość języka angielskiego (you will support our European friends)

  • znajomość zagadnień sieciowych: tunele VPN-IPSec, SSL

  • doświadczenie w pracy na bazach danych

  • umiejętność pisania skryptów w SQL

  • umiejętność skutecznej komunikacji, postawy pełnej optymizmu i uprzejmości

Mile widziane

  • znajomość zagadnień w zakresie obsługi i działania urządzeń terminalowych i zintegrowanych systemów płatniczych

  • znajomość zagadnień technicznych związanych z działaniem systemów do obsługi płatności kartowych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 14

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

Skład zespołu

  • tester manualny
  • product owner

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • szkolenie wdrożeniowe w pierwszych dniach pracy, dzięki któremu lepiej poznasz naszą firmę

  • szkolenia dla pracowników: u nas rozwiniesz swój potencjał zawodowy i osobisty

  • prywatną opiekę medyczną Luxmed dla Ciebie i członków Twojej rodziny (w tym stomatologię)

  • dostęp do karty Multisport

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • darmową naukę języka angielskiego i niemieckiego (w wersji on-line)

  • dostęp do bezpłatnego i anonimowego programu doradztwa w zakresie psychologicznym, finansowym i prawnym

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Spotkajmy się online

3

Dołącz do eService

Nasi ludzie są kluczem do naszego sukcesu – wspólnie budujemy stabilną kulturę pełną różnorodności i opartą na bezpieczeństwie. Nasza kultura zmienia się wraz z nami oraz potrzebami społeczności, w których działamy. Tworzymy środowisko pracy, w którym wiemy, dokąd zmierzamy oraz wspieramy każdego w nauce, rozwoju oraz osiągnięciu sukcesu.

Nasza kultura i wartości opierają się pięciu filarach: uczciwość, usługi, współpraca, odpowiedzialność, różnorodność.

Masz więcej pytań do tej rekrutacji? Skontaktuj się z nami.

Twoim procesem rekrutacyjnym opiekuje się Ola. Wszystkie pytania i wątpliwości kieruj do Oli: [email protected]

eService – jesteśmy częścią notowanej na NASDAQ grupy EVO Payments International (66%) oraz PKO Banku Polskiego (34%). Będąc liderem rynku CEE w akceptacji płatności elektronicznych w szczycie przetwarzamy ponad 500 transakcji na sekundę. Od ponad 20 lat zapewniamy niezawodne procesowanie płatności elektronicznych w mobilnych i stacjonarnych punktach usługowych, sklepach i sieciach handlowych. Dostarczamy również nowoczesną bramkę płatniczą oraz rozwiązania dla e-commerce i m-commerce. Jesteśmy europejskim hubem Grupy EVO w obszarach IT, zarządzania projektami, finansów i operacji biznesowych. Każdego dnia wspieramy miliony użytkowników kart płatniczych w Polsce i na 12 rynkach zagranicznych.

EVO Payments, Inc. - jesteśmy wiodącym dostawcą technologii i usług płatniczych. Oferujemy szereg innowacyjnych, niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań płatniczych dla przedsiębiorców, począwszy od małych i średnich firm po międzynarodowe organizacje na całym świecie. Mamy biura w obu Amerykach, Europie i Chinach. Jako w pełni zintegrowany agent rozliczeniowy i procesor płatności wspieramy przedsiębiorców i przetwarzamy dla nich transakcje na ponad 50 rynkach i w 150 walutach. Dostarczamy konkurencyjne rozwiązania, które rozwijają biznes, budują lojalność klientów i zwiększają bezpieczeństwo danych na obsługiwanych rynkach.

Przewiń do profilu firmy