Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Import/Export Category Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-07-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Osoba na stanowisku Import/Export Category Manager odpowiedzialna będzie za rozwój wybranej kategorii produktów kosmetycznych. Głównym zadaniem jest trading – hurtowe zakupy i sprzedaż towarów z wybranej kategorii produktów, pozyskiwanie nowych dostawców i odbiorców na terenie Polski i za granicą, poszerzanie portfolio produktów, utrzymywanie pozytywnych kontaktów biznesowych.

    Opis stanowiska:

    • zakupy i sprzedaż produktów powierzonych marek (trading)
    • zarządzanie i rozwój wybranych kategorii produktów (rozwój portfolio produktów)
    • przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych klientom zagranicznym i krajowym
    • opracowywanie planów zakupowych, raportów sprzedażowych
    • poszerzanie bazy dostawców i odbiorców, negocjacje warunków handlowych
    • dobór i inicjowanie nowych metodologii, rozwiązań i narzędzi pracy
    • research, weryfikacja i analiza danych rynkowych w celu odpowiedniego zarządzania ofertą produktową i cenową
    • raportowanie wyników sporządzanych analiz oraz pracy własnej do lidera
    • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych
    • uczestnictwo w targach branżowych na całym świecie

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku (stanowiska sprzedażowe, w działach zakupowych, handel zagraniczny)
    • biegła znajomość języka angielskiego (min. b2- c1 - znajomość umożliwiająca codzienny biznesowy kontakt z klientami z zagranicy)
    • doświadczenie w pracy z bazami danych
    • swobodne poruszanie się w Excelu (m.in. tabele przestawne)
    • zdolności interpersonalne: łatwość nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji biznesowych
    • wysokie umiejętności negocjacyjne
    • zorientowanie na wyniki, upór oraz konsekwencja w dążeniu do założonych celów
    • zdolność szybkiego podejmowania optymalnych decyzji w stresujących warunkach
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzanie sobą w czasie

    Mile widziane:

    • znajomość zagadnień handlu zagranicznego
    • znajomość specyfiki rynków azjatyckich
    • znajomość specyfiki perfumeryjnych i kosmetycznych rynków hurtowych

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
    • możliwość rozwoju i awansu
    • dużą niezależność i samodzielność w działaniu
    • benefity, m.in. dofinansowanie karty sportowej, parking
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Xbrands Sp. z o.o. Sp. k., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Przyjmujesz do wiadomości, że możesz w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przez Ciebie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV/powyższym formularzu przez Xbrands sp. z o.o. sp.k. dla celów przyszłej rekrutacji na podobne stanowisko. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.”

    Administratorem Twoich danych osobowych jest: Xbrands spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, z siedzibą w Warszawie, przy ul. ul. Solec 81B/73A, 00-382 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000640675, REGON: 365603342, NIP: 7010621322.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. zdjęcie i wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

    Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Odbiorcą Twoich danych osobowych będą podmioty zewnętrzne przetwarzające dane w naszym imieniu na podstawie umów powierzenia (np. hostingodawca).

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.