Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Import Manager ze znajomością języka chińskiego

ESTETICA GROUP

  • Techniczna 2, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Techniczna 2

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, przeprowadzanie pełnego procesu zakupowego

  • administrowanie bazą dostawców oraz bazą produktów

  • kontakt z dostawcami

  • monitorowanie i analiza trendów rynkowych, wdrażanie działań w oparciu o dane rynkowe

  • nadzór nad procesem importu, transportu kontenerowego lub/i poszerzanie asortymentu w ramach powierzonej marki/marek - optymalizacja portfela produktowego

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

  • bardzo dobra znajomość języka chińskiego – warunek konieczny,

  • znajomość rynku kosmetycznego,

  • znajomość reguł handlowych – Incoterms,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i oczekiwań,

  • doświadczenie i wiedza z zakresu produkcji private label – będzie dodatkowym atutem

  • kreatywność, umiejętność określania zagrożeń i ryzyka.

To oferujemy

  • praca w oparciu o umowę o pracę

  • współpraca w doświadczonym zespole

  • dobra atmosfera pracy

  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników

  • bezpłatna kawa, herbata, napoje, przekąski

  • paczki na Święta

  • możliwość zakupu produktów firmy w promocyjnych cenach

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Uwagi

Wyłącznie praca stacjonarna – PIASECZNO k/Warszawy